III KONFERENCIJA GDP I OBAVESTENJE

1. hrvatski kongres dermatofarmacije s međunarodnim učešćem

Datum objavljivanja četvrtak, 15 februar 2018

Obavještavamo vas da se 1. hrvatski kongres dermatofarmacije sa međunarodnim učešćem održava u Zagrebu, u intervalu od 23-24.03.2018.
Više informacija možete pronaći u dokumentu u prilogu.

Stručna služba farmaceutskog društva RS

Izvještaj o prometu lijekova u 2017.god.

Datum objavljivanja četvrtak, 15 februar 2018

Godišnji izvještaj o prometu lijekova za 2017.godinu je potrebno da se dostavi u IZJZ RS do 31.03.2018.
Više informacija o postupku unošenja podataka se nalazi u dokumentu u prilogu.

Novogodišnja zabava

Datum objavljivanja nedelja, 10 decembar 2017

Obavještavamo vas da ima još slobodnog mjesta za novogodišnju zabavu koje organizuje Farmaceutsko društvo RS (petak, 22.12.2017).
Svoje prijave možete da uradite na email Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. , a uplatu realizujete naknadno.

Takođe vas obavještavamo da nećemo dijeliti karte/ulaznice, nego će se čekiranje  učesnika raditi na osnovu spiska na ulazu u MR  BROWN-Hotel Bosna.
Godina iza nas je bila prepuna izazova , zaslužili smo da se družimo i zabavimo se!
U Novu godinu treba da uđemo još snažniji  i ova zabava će nam biti prava prilika da se opustimo i podignemo nivo  energije.

Proslava Nove godine

Datum objavljivanja četvrtak, 30 novembar 2017

Obavještavamo vas da  Farmaceutsko društvo RS organizuje proslavu Nove godine za naše kolege i poslovne partnere.

Datum:

22.12.2017. (početak u 20.00h)

Mjesto održavanja:

Banja Luka, MR  BROWN-Hotel Bosna, Kralja Petra I Karađorđevića  97,  Banja Luka

Cijena po osobi:

40.00 KM

Cijena uključuje:

večeru (menü u prilogu) + piće dobrodošlice

Zabavljaće nas  Carmen band.

Meni -Prilog
Prijave se primaju do 15.12.2017. na email Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili  tel. 051/212 260 (radnim  danom od 08.00-14.00). Nakon slanja prijave potrebno je izvršiti uplatu. Broj mjesta je ograničen.
Uplatu izvršiti na žiro-račun FDRS: 562-100-80000456-66 NLB Razvojna Banka (svrha uplate: učešće na novogodišnjoj zabavi).
Naknadno ćemo vas obavijestiti  o načinu preuzimanja ulaznice.
Radujemo se novom druženju!

Copyright 2011 Vijesti.