Program rada 19.simpozijuma Finalni

Datum objavljivanja ponedeljak, 13 novembar 2017

U prilogu je finalna verzija rada 19.simpozijuma.
U njemu ćete pronaći sve važne informacije, uključujući i podatke o salama gdje će biti registracija učesnika, izložbeni prostor (štandovi), predavanja i ručak.
Podsjećamo vas da je od strane organizatora obezbijeđen ručak za sve učesnike skupa.

Radujemo se novom druženju i  novim znanjima!

Vaša predsjednica Rada Amidžić , Organizacioni i Stručni odbor 19.simpozijuma

Obavještavamo vas da  Farmaceutsko društvo RS organizuje proslavu Nove godine za naše kolege i poslovne partnere.

Datum:

22.12.2017. (početak u 20.00h)

Mjesto održavanja:

Banja Luka, MR  BROWN-Hotel Bosna, Kralja Petra I Karađorđevića  97,  Banja Luka

Cijena po osobi:

40.00 KM

Cijena uključuje:

večeru (menü u prilogu) + piće dobrodošlice

Zabavljaće nas  Carmen band.

Meni -Prilog
Prijave se primaju do 15.12.2017. na email Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili  tel. 051/212 260 (radnim  danom od 08.00-14.00). Nakon slanja prijave potrebno je izvršiti uplatu. Broj mjesta je ograničen.
Uplatu izvršiti na žiro-račun FDRS: 562-100-80000456-66 NLB Razvojna Banka (svrha uplate: učešće na novogodišnjoj zabavi).
Naknadno ćemo vas obavijestiti  o načinu preuzimanja ulaznice.
Radujemo se novom druženju!

Copyright 2011 Program rada 19.simpozijuma Finalni.