Obavještenje za predavanje Esensa d.o.o. u Bijeljini

Datum objavljivanja petak, 08 septembar 2017

Obavještavamo vas da  Farmaceutsko društvo RS u saradnji sa Esensom  d.o.o. organizuje stručno predavanje koje će biti održano u Bijeljini, 12.09.2017. godine, u 18,00 sati u Etno selu „Stanišići“.

Predavači i teme:
1. Slani rastvori za intranazalnu upotrebu i njihov značaj.
Dr Bojan Pavlović

2. Upoznavanje sa pojmom infaltilnih kolika, ishrana kod beba, terapija kolika, upozorenja kod terapija infaltilnih kolika. Savremena naučna saznanja o efektima primjene probiotika (sastav, indikacije, doziranje)
Prof. Dr Nedeljko Radlović

Skup će biti bodovan po Pravilniku  o sprovođenju kontinuirane edukacije sa 2 (dva) boda.

Obavještenje

U prilogu je finalna verzija rada 19.simpozijuma.
U njemu ćete pronaći sve važne informacije, uključujući i podatke o salama gdje će biti registracija učesnika, izložbeni prostor (štandovi), predavanja i ručak.
Podsjećamo vas da je od strane organizatora obezbijeđen ručak za sve učesnike skupa.

Radujemo se novom druženju i  novim znanjima!

Vaša predsjednica Rada Amidžić , Organizacioni i Stručni odbor 19.simpozijuma

Copyright 2011 Obavještenje za predavanje Esensa d.o.o. u Bijeljini .