Obavjestenje za predavanje_ Esensa d.o.o.

Datum objavljivanja utorak, 20 jun 2017

Obavještavamo vas da  Farmaceutsko društvo RS u saradnji sa Esensom  d.o.o. organizuje stručno predavanje koje će biti održano u Banjaluci , 26.06.2017. godine, u 17,00 h u Hotelu „Bosna“.

Predavači i teme:
1. Karakteristike β-glukana, hemijska struktura, mehanizam djelovanja, indikacije, primjena kod djece i adolescenata. Kratak osvrt o imunitetu i infekcijama.
Doc Dr Marina Atanasković-Marković

2. Upoznavanje sa pojmom infantilnih kolika, ishrana kod beba, terapija kolika, upozorenja kod terapija infantilnih kolika. Savremena naučna saznanja o efektima primjene probiotika (sastav, indikacije, doziranje)
Prof. Dr Nedeljko Radlović

Skup će biti bodovan po Pravilniku  o sprovođenju kontinuirane edukacije sa 3 (tri ) boda.

U prilogu je prvo obavještenje o 19. simpozijumu farmaceuta RS koji će se održati u Bijeljini, 18.11.2017.

Copyright 2011 Obavjestenje za predavanje_ Esensa d.o.o..