Program rada 19.simpozijuma Finalni

Datum objavljivanja ponedeljak, 13 novembar 2017

U prilogu je finalna verzija rada 19.simpozijuma.
U njemu ćete pronaći sve važne informacije, uključujući i podatke o salama gdje će biti registracija učesnika, izložbeni prostor (štandovi), predavanja i ručak.
Podsjećamo vas da je od strane organizatora obezbijeđen ručak za sve učesnike skupa.

Radujemo se novom druženju i  novim znanjima!

Vaša predsjednica Rada Amidžić , Organizacioni i Stručni odbor 19.simpozijuma

Novi Pravilnik o opštim i posebnim uslovima za obavljanje prometa na malo u apoteci

Datum objavljivanja sreda, 08 novembar 2017

Obavještavamo vas da je stupio na snagu novi Pravilnik o opštim i posebnim uslovima za obavljanje prometa na malo u apoteci.
Pravilnik je stupio na snagu 12.09.2017.
Apoteke su dužne da u roku od 90 dana usklade svoje poslovanje sa novim Pravilnikom od dana stupanja na snagu (član 27).

Izmjene pravilnika o propisivanju i izdavanju lijekova

Datum objavljivanja sreda, 08 novembar 2017

Obavještavamo vas da je u prethodnom periodu došlo do izmjene propisa koji definišu oblast propisivanja i izdavanja lijekova na području Republike Srpske. Pravilnik o uslovima propisivanja i izdavanja lijekova iz 2012, kao i izmjene Pravilnika koje su urađene u avgustu i septembru 2017.godine možete da preuzmete ovdje:

Pravilnik o uslovima o propisivanju i izdavanju lijekova (Sl.glasnik Republike Srpske 116/12)
Pravilnik izmjena pravilnika o propisivanju i izdavanju lijeka (Sl.glasnik Republike Srpske 88/17)
Pravilnik o izmjenama Pravilnika o propisivanju i izdavanju lijeka (Sl.glasnik Republike Srpske 93/17)

Program rada 19. simpozijuma farmaceuta RS - 2. obavještenje

Datum objavljivanja subota, 23 septembar 2017

U prilogu se nalazi 2.obavjestenje - progam rada 19.simpozijuma.

Radujemo se našem novom druženju.

1. obavještenje 19. simpozijum farmaceuta RS

Datum objavljivanja subota, 23 septembar 2017

U prilogu je prvo obavještenje o 19. simpozijumu farmaceuta RS koji će se održati u Bijeljini, 18.11.2017.

U prilogu je finalna verzija rada 19.simpozijuma.

Radujemo se novom druženju i  novim znanjima!

Vaša predsjednica Rada Amidžić , Organizacioni i Stručni odbor 19.simpozijuma

Copyright 2011 Vijesti.